جک هیدرولیک فرمان

جک هیدرولیک فرمان

جک هیدرولیک فرمان چیست؟

جک هیدرولیک فرمان

جک هیدرولیک فرمان یا کمک فرمان قطعه ای است که برروی جعبه فرمان خودروهای فرمان هیدرولیک نصب می شود. وظیفه این قطعه جلوگیری از نرم بودن بیش از حد فرمان در سرعت بالا می باشد.

در خودروهایی مانند پژو405 و سمند این قطعه بر روی جعبه فرمان خودرو نصب گردیده که کمک زیادی در فرمان پذیری خودرو در سرعت های زیاد می کند. پراید از نمونه خودروهایی است که با وجود داشتن فرمان هیدرولیک در تعدادی از مدل ها از وجود جک هیدرولیک (کمک فرمان) بهره نمی برد.

نداشتن جک هیدرولیک فرمان در خودرو پراید باعث تیز بودن فرمان در سرعت های زیاد می شود که عدم وجود این قطعه باعث عدم فرمان پذیری مناسب خودروی پراید در سرعت های بالا شده است.

آیا در سرعت های کم یا در زمان ثابت بودن خودرو جک هیدرولیک باعث سفتی فرمان می شود؟

خیر، با توجه به مکانیزم کمک فرمان در سرعت های کم یا ثابت بودن خودرو فرمان خودرو سفت نمی شود.

 

آیا در زمان خرابی جک هیدرولیک می توان آن را تعمیر کرد یا قطعه تعمیر شده نصب کرد؟

با توجه به قیمت این قطعه تعویض قطعه با قطعه نو توصیه می گردد و توصیه می شود که قطعه تعمیری را به هیچ عنوان بر روی خودرو خود نصب نکنید.

 

بهترین برندهای جک هیدرولیک در بازار لوازم یدکی ایران:

  • شتاب کار
  • پایا کارنو
  • ایساکو (شرکتی)
  • عظام

با توجه به خرابی های زیاد جک هیدرولیک فرمان لذا توصیه می شود این قطعه را از فروشگاه های معتبر و با ضمانت خریداری تهیه نمایید تا در صورت خرابی زود هنگام بتوانید قطعه را تعویض نمایید.

شما می توانید جک هیدرولیک فرمان برند عظام را از فروشگاه اینترنتی ساب یدک با ضمانت بازگشت هفت روزه کالا و ضمانت اصالت کالا خریداری نمایید و با اطمینان از کیفیت قطعه آن را بر روی خودروی خود نصب نمایید.

لینک خرید جک هیدرولیک فرمان عظام

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.